Jeśli planujesz sprzedać nieruchomości w Szczecinie, eksperci naszej agencji pomogą Ci rozwiązać problem na najlepszych warunkach. Wypełnij formularz, opisz główne cechy obiektu (mieszkanie, dom, lokal użytkowy, działka), koszt oraz podaj swoje dane kontaktowe. Nasza agencja świadczy wszelkie usługi związane z nieruchomościami: kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Szczecinie i regionie, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Ochrona interesów klientów oraz rzetelność prawna transakcji zapewnia nam od wielu lat wiodącą pozycję na rynku nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości w Szczecinie za naszym pośrednictwem!

Wiele osób codziennie publikuje ogłoszenia – mieszkania na sprzedaż. Ci, którzy wybiorą biuro nieruchomości w Szczecinie jako pośrednika, mogą liczyć na szybkie spełnienie oczekiwań i dogodne warunki sprzedaży. Od dłuższego czasu z powodzeniem działamy na polskim rynku nieruchomości, w tym czasie zdobyliśmy opinię solidnego partnera. Klientom polskim i zagranicznym oferujemy szeroki wachlarz usług, które spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i gwarantują bezpieczeństwo transakcji.

Wszyscy agenci nieruchomości w Szczecinie są przeszkoleni jak prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Sprzedaż domu, mieszkania czy działki z ich pomocą to maksymalne ułatwienie zadania i uzyskanie kompetentnej pomocy na wszystkich etapach współpracy. Umieścimy Twoje ogłoszenie w największej bazie danych obiektów i zajmiemy się większością codziennych spraw.

Dlaczego właścicielom nieruchomości w Szczecinie opłaca się sprzedać swoją nieruchomość z naszą pomocą?

Sprawność i zastosowanie zaawansowanych metod pracy naszych pośredników w Szczecinie sprawia, że ​​sprzedaż domów, mieszkań, działek przebiega bezproblemowo i z zachowaniem wszelkich formalności prawnych.

Powierzając zadanie naszym ekspertom, właścicielom Szczecina:

  • Mogą zasięgnąć porady ekspertów od nieruchomości.
  • Uzyskaj pełen zakres usług w kontaktach z obcokrajowcami, w tym usługi wyceny i tłumaczenia.
  • Uzyskać ochronę prawną swoich interesów oraz należycie sfinalizować wszelkie dokumenty związane z transakcją (przygotowanie, podpisanie i rejestracja umowy sprzedaży realizowane są przez naszych pracowników).
  • Podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu klienci szczecińskich biur nieruchomości decydujący się na sprzedaż domu lub mieszkania mogą być pewni, że otrzymają najlepsze rozwiązanie w swojej konkretnej sytuacji. Każdy sprzedający zawiera umowę o świadczenie usług, określającą konkretną transakcję z nieruchomością. Nasza agencja gwarantuje, że osoby chcące sprzedać swój dom, mieszkanie lub działkę w pełni i terminowo wywiążą się ze wszystkich zobowiązań nałożonych umową.

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w Szczecinie

Nasza agencja nieruchomości w Szczecinie pomaga klientom w zakupie nieruchomości komercyjnych. Kwalifikacje pośredników w obrocie nieruchomościami, doświadczenie w pracy z sukcesem na rynku, znajomość niuansów dziedziny działalności oraz monitorowanie zmian w przepisach prawnych pozwalają każdemu osiągnąć zamierzony efekt w krótkim czasie i na najlepszych warunkach. Kupującym zapewniamy rozbudowaną bazę obiektów oraz pełen zakres usług, obejmujący nie tylko wybór opcji według określonych kryteriów, ale również pełną obsługę prawną transakcji. Nasi klienci poszukujący nieruchomości komercyjnych mogą być pewni, że zawierane umowy są w pełni bezpieczne iw pełni zgodne z obowiązującymi przepisami. Wybierając naszą agencję, powierzasz dobór obiektów handlowych i obsługę transakcji ekspertom rynku.

Dlaczego klienci wybierają nas jako agencję nieruchomości w Szczecinie?

Nasza agencja nieruchomości w Szczecinie od wielu lat zapewnia kompleksową pomoc w wyborze i zakupie lokali niemieszkalnych (biur, sklepów, magazynów itp.).

Wszystkim zainteresowanym zakupem nieruchomości komercyjnych oferujemy pełen zakres usług, a ponadto:

  • Oferujemy oglądanie obiektów w dogodnym terminie.
  • Przygotowujemy dokumenty transakcyjne.
  • Przy wyborze lokali niemieszkalnych bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje. Każdy specjalista jest zobowiązany do wykorzystywania w procesie pracy zaawansowanej technologii, zwiększając tym samym efektywność obsługi nieruchomości.
  • Klienci naszego szczecińskiego biura nieruchomości decydujący się na zakup nieruchomości komercyjnej mają dostęp do obszernej, codziennie aktualizowanej bazy obiektów. Mają możliwość obejrzenia najbardziej odpowiednich opcji i największego wyboru spośród nieruchomości komercyjnych odpowiednich pod względem kosztów i indywidualnych parametrów.

Szczecin Wycena Nieruchomości – Ekspertyza

Nieruchomości w Szczecinie
Nieruchomości w Szczecinie

Przy podejmowaniu jakiejkolwiek transakcji dotyczącej nieruchomości bardzo ważna jest prawidłowa i aktualna wycena nieruchomości. Jednak sam proces oceny jest złożony. Rzeczoznawcy mają przede wszystkim obowiązek dobrego rozeznania w aktualnej sytuacji i trendach całego rynku nieruchomości. Po drugie, musi być w stanie dokładnie ocenić indywidualne cechy każdej konkretnej nieruchomości, a mianowicie stopień pogorszenia stanu domu, koszt ulepszeń i wiele innych czynników. Po trzecie, najlepiej poruszać się po nowoczesnych ramach prawnych dotyczących wyceny i operacji na rynku nieruchomości oraz stale monitorować wszelkie zmiany.

Nasza agencja nieruchomości w Szczecinie zatrudnia profesjonalnych specjalistów z dużym doświadczeniem praktycznym i stale monitoruje sytuację na rynku nieruchomości w województwie zachodniopomorskim. Certyfikowani rzeczoznawcy naszej agencji są gotowi profesjonalnie ocenić każdy przedmiot pod kątem wartości rynkowej, konsumenckiej, inwestycyjnej i ubezpieczeniowej. Zwracając się do nas masz pewność, że Twoje mieszkanie, dom lub firma otrzymają szybką, rzetelną i profesjonalną wycenę.