Rzetelne usługi geologiczne i geotechniczne – wieloletnie doświadczenie w zakresie usług geologicznych i geotechnicznych pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości, obejmujące swoim zasięgiem całą Polskę. Zajmujemy się badaniami gruntów pod budownictwo mieszkaniowe jedno i wielorodzinne oraz zakłady przemysłowe, drogi i inne obiekty inżynierskie. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz osobiste, rzetelne podejście do każdego zlecenia. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, co potwierdzają wszyscy nasi dotychczasowi kontrahenci.

Najwyższa oferta

Bogate doświadczenie w usługach geologicznych i geotechnicznych sprawia, że ​​nie boimy się żadnych wyzwań. Zawsze staramy się zapewnić naszym kontrahentom jak najlepsze wrażenia ze współpracy, prowadząc badania zlecone w sposób holistyczny. Przedstawione klientowi studium jest zatem idealnym rozwiązaniem problemu pozycjonowania danego budynku. Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia pracy na polskim rynku oraz poczucia potrzeby dalszego kształcenia w zakresie geotechniki i geologii. Zrobiliśmy to z niezwykłym wysiłkiem, ale też sporym nakładem finansowym, więc dokładnie wiemy, co robimy. Zdajemy sobie również sprawę jak ważna jest optymalizacja kosztów i prac na każdym etapie realizacji zlecenia budowlanego, dlatego pomagamy również w ostatecznej ocenie legalności danego zlecenia. Posiadamy bogaty zestaw narzędzi do badań manualnych, stanowiska mechaniczne, sondy CPT, lekkie sondy dynamiczne DPL czy lekkie dynamiczne i sztywne deski. Dzięki najlepszym na rynku programom komputerowym możemy prowadzić badania do głębokości kilkudziesięciu metrów. Jesteśmy ekspertami w projektowaniu wzmocnień podłoża, skarp, nasypów, wykopów i skarp. Wszelkie zagadnienia inżynierskie i geologiczne są częścią naszej codziennej pracy i zajmujemy się nimi od ręki, dzięki czemu współpracując z nami możemy stawiać konstrukcje zachowując najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Wieloletnia poczta pantoflowa, pewna współpraca

Rzetelne usługi geologiczne i geotechniczne
Rzetelne usługi geologiczne i geotechniczne

Z tego artykułu jasno wynika, dlaczego nasze usługi geologiczne i geotechniczne są tak kompleksowe i atrakcyjne. Wieloletnie doświadczenie projektowe w zakresie budownictwa mostowego i drogowego w połączeniu z dobrą znajomością techniki drogowej pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu. Na przestrzeni lat wykonaliśmy prace geotechniczne na każdym etapie realizacji projektu, dzięki czemu możemy idealnie dopasować rodzaj i zakres prac na budowie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Rozumiemy i stosujemy najlepsze rozwiązania projektowe, co przekłada się na kompleksową i sprawną współpracę. Nie można również zapominać, że świadcząc usługi geologiczne i geotechniczne mamy pewność, że świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie, gdyż posiadamy szereg specjalistycznych pozwoleń projektowych oraz pozwoleń na nadzór i kierowanie pracami na budowie. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w ważnych dla naszej branży szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie niemal natychmiast podjąć odpowiednie działania w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów i przedstawić inwestorom możliwie najlepszy plan potencjalnego rozwiązania danej sytuacji. Dzięki temu uzyskasz najniższe możliwe ryzyko inwestycyjne.

Wygodna i przejrzysta współpraca

Od wielu lat ściśle współpracujemy z firmami z innych branż jako podwykonawca lub konsultant przy specjalistycznych projektach. Związane są one zazwyczaj z optymalizacją kosztów zbrojenia fundamentów i podłoża gruntowego. Szeroka gama projektów, w które się angażujemy, sprawia, że ​​jesteśmy na bieżąco w branży, żaden trend czy technologia nie jest dla nas nowością. Dzięki temu nasze usługi geologiczne i geotechniczne należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku. Kompleksowe, rzetelne badania gruntu w połączeniu z indywidualnym doradztwem w początkowej fazie poszukiwań placu budowy to zalety nie do przecenienia.

Wypracowaliśmy innowacyjne i nowoczesne metody, które skutkują znacznie niższymi kosztami dla zleceniodawcy w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami. Dobrym przykładem jest nasza umiejętność szybkiego i dokładnego oszacowania kosztów zbrojenia gruntu lub posadowienia obiektów pośrednich w przypadku stwierdzenia niekorzystnych warunków gruntowo-wodnych. W tym przypadku również zdecydowanie odradzamy zakup działki, ponieważ koszt może być zbyt wysoki, dlatego klient płaci bardzo mało za badania, które wykonujemy wraz z raportem geotechnicznym. Efektem takiego rozwiązania jest zaoszczędzenie sobie wielu stresów i strat spowodowanych błędnymi zakupami. To wszystko razem sprawiło, że nasze usługi geologiczne i geotechniczne od lat wyróżniają się na rynku.